Finomkiesztergáló fej, MD6-FNT68-150, KINTEK
  1. KINTEK kiesztergáló fej
  1. Menetelés, kiesztergálás
  2. Kiesztergáló szerszám
  3. KINTEK kiesztergáló fej és tartozékai
  4. KINTEK kiesztergáló fej
Tartós árcsökkenés
Olasz termék
Műszaki adatok
Műszaki adatok:
MD No.: MD6
D méret: 68−100 / 80−100 94−126 / 94−126 118−150 / 118−150 mm
D1 méret: 64 mm
L méret: 71 mm
L1 méret: 67 mm
L2 méret: 23 mm
L3 méret: 44 mm
H méret: 32,5 mm
d méret: 36 mm