Hosszabbító-csökkentő közdarab kiesztergáló fejhez, MD5L42MD4, KINTEK
  1. Hosszabbító KINTEK kiesztergáló fejhez
  1. Menetelés, kiesztergálás
  2. Kiesztergáló szerszám
  3. KINTEK kiesztergáló fej és tartozékai
  4. Hosszabbító KINTEK kiesztergáló fejhez
Tartós árcsökkenés
Olasz termék
Műszaki adatok
Műszaki adatok:
Típus: MD5L42MD4
MD No.: MD4
Csavar: 811-402095
D méret: 50 mm
D1 méret: 40 mm
L méret: 42 mm
L1 méret: 25 mm
d méret: 28 mm
d1 méret: 22 mm