Hosszabbító-csökkentő közdarab kiesztergáló fejhez, MD6L56MD3, KINTEK
  1. Hosszabbító KINTEK kiesztergáló fejhez
  1. Menetelés, kiesztergálás
  2. Kiesztergáló szerszám
  3. KINTEK kiesztergáló fej és tartozékai
  4. Hosszabbító KINTEK kiesztergáló fejhez
Tartós árcsökkenés
Olasz termék
Műszaki adatok
Műszaki adatok:
Típus: MD6L56MD3
MD No.: MD3
Csavar: 811-402101
D méret: 64 mm
D1 méret: 31 mm
L méret: 56 mm
L1 méret: 39 mm
d méret: 36 mm
d1 méret: 18 mm