Kétélű, nagyoló kiesztergáló fej, lapkatartóval, MD6-CL125153, KINTEK
  1. KINTEK kiesztergáló fej
  1. Menetelés, kiesztergálás
  2. Kiesztergáló szerszám
  3. KINTEK kiesztergáló fej és tartozékai
  4. KINTEK kiesztergáló fej
Tartós árcsökkenés
Olasz termék
Műszaki adatok
Műszaki adatok:
Kiesztergálási kapacitás: Ø 125 - 153 mm
Típus: MD6-CL125-153
MD No.: MD6
D1 méret: 63 mm
L méret: 71 mm
d méret: 36 mm
Rendelhető
Cikkszám:
Gyártó:
KINTEK
Gyártás helye:
Olaszország
Vonalkód:
Elérhetőség :
visszaigazolás alapján
Kiesztergálási kapacitás:
Ø 125 - 153 mm